Poznaj SecretCalc – najnowocześniejszy sposób na naukę. Kalkulator który sam rozwiązuje zadania i posiada całą potrzebną Ci wiedzę!
Oto rozwiązanie które skróci Twój czas potrzebny na naukę i bezstresowe przejście z sukcesem przez cały system edukacji!


Galeria:

SecretCalc SecretCalc SecretCalc SecretCalc SecretCalc SecretCalc

Zalety SecretCalc
Kalkulator prosty
Wygląd i działanie kalkulatora prostego, ogólnie przyjętego jako dozwolony kalkulator dostępny na maturze, na egzaminach, na sprawdzianach i testach – poczuj się jak na prawdziwym egzaminie!

Pamiętaj! Kalkulator prosty możesz mieć na egzaminie maturalnym z: matematyki, fizyki, informatyki, biologii, chemii, geografii, WOS, na egzaminie zawodowym, na egzaminie eksternistycznym, na różnego rodzaju sprawdzianach, kartkówkach, klasówkach, zaliczeniach, egzaminach, kolokwiach, testach i ćwiczeniach.

Kalkulator SecretCalc posiada teraz nową, ładniejszą, profesjonalnie wykonaną obudowę dostępną w różnych kolorach: czarnym, grafitowym lub szarym.

SecretCalc dopiero po wpisaniu Twojej tajnej liczby (ustawionej w menu ustawień) ujawnia swoje możliwości. W każdej nagłej chwili wciskając klawisz ON/C natychmiast powracasz do trybu kalkulatora prostego. Po ponownym wpisaniu tajnej liczby wracasz do tego samego miejsca z którego wyszedłeś(aś).

Przed tym zachowuje się i wygląda w 100% jak kalkulator prosty. Nawet modem GSM nie jest aktywowany przed wpisaniem tajnej liczby.
WolframAlpha
„WolframAlpha” – to najpopularniejszy system automatycznego rozwiązywania problemów ścisłych dostępny on-line – jak Google w świecie wyszukiwarek.

Obsługa automatycznego rozwiązywania zadań z: równościami, nierównościami, niewiadomymi, parametrami, logarytmami, przedziałami, funkcją liniową, kwadratową, wymierną, funkcją z przedziałami, ciągami, trygonometrii, kombinatoryki, prawdopodobieństwa, granicami, pochodnymi, całkami, skomplikowanymi działaniami na liczbach, teorii liczb, fizyki, chemii i wiele, wiele innych.

Po za samym wynikiem również pokazywanie sposobu ich rozwiązania krok-po-kroku (Step-by-step solution) – sposób na zadania otwarte.

Możliwości WolframAlpha potwierdza fakt, że jest napisany w ponad 10 milionach linii kodu i działa jako usługa on-line na ponad 10.000 procesorach. Usługa jest dostępna i stale rozwijana od 10 lat.
Zadania z matematyki
W instrukcji obsługi otrzymasz opis składni, czyli jak wprowadzić występujące w zadaniach działania matematyczne, oraz zbiór 165 zadań z ostatnich 7 lat matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania.

 1. Matura 2021–2015 (7 lat) – matematyka – podstawowa – 129 zadań
 2. Matura 2021–2015 (7 lat) – matematyka – rozszerzona – 36 zadań
 3. Inne nadesłane zadania do rozwiązania – 32 zadania

Wierzę, że po zapoznaniu się ze składnią oraz zbiorem zdań z łatwością opanujesz sposób rozwiązywania dowolnych zadań z pomocą WolframAlpha. Składnię otrzymasz również zapisaną na karcie pamięci – będziesz mieć ją zawsze dostępną pod ręką w kalkulatorze.
Wikipedia
„Wikipedia” – przeglądanie encyklopedii internetowej (Wikipedia, Wikisłownik, Wikiksiążki, ...) w różnych językach (polski, angielski, niemiecki, ...).
Google Translate
„Google Translate” – szybkie tłumaczenie dowolnego tekstu, słów i zwrotów. Szeroki wybór języków źródłowych i docelowych (polski, angielski, niemiecki, ...). Szybka zamiana języka źródłowego z docelowym. Opcja automatycznego wykrycia języka źródłowego.
SMS
„SMS” – pełna funkcjonalność komunikatora SMS: lista wątków, lista kontaktów (nazwa – numer), notyfikacja o nadchodzącej wiadomości tylko po odblokowaniu (wpisaniu tajnej liczby).

Nie musisz już rozstawać się z swoimi bliskimi podczas nauki.
Karta pamięci
„Memory card” – przeglądanie dowolnych treści z karty pamięci, zawierających tekst, obrazki, hiperłącza do innych treści. Treści zapisujemy w formacie tekstowym z możliwością zmiany czcionki, wstawiania obrazków, hiperłącz do innych treści. Ograniczeniem jest jedynie pojemność karty pamięci.

Treści można tworzyć samemu lub w dedykowanym Kreatorze dostępnym na stronie. Kreator umożliwia formatowanie tekstu (styl i rozmiar czcionki), import i wstawianie obrazów z dysku lub adresu URL, obróbka obrazu (skalowanie, progowanie), podgląd na żywo tworzonej treści na wyświetlaczu kalkulatora – bez konieczności zgrywania co chwilę treści na kartę aby zweryfikować jak wygląda. Kreator dostępny pod tym linkiem możesz sprawdzić już teraz.

Otrzymasz gratis szybką kartę pamięci microSD, czytnik kart USB i adapter SD. Na karcie będzie już wgrana gotowa ściągawka z składnią WolframAlpha oraz przykładowa treść z obrazkami utworzona za pomocą Kreatora.
Internet
Wysyłanie kodów USSD w celu np. sprawdzenia lub doładowania stanu konta bez przekładania karty SIM.
Wyszukiwanie
W każdej z wyżej wymienionych funkcji: wyszukiwanie dowolnego tekstu do przodu i do tyłu, podążanie za hiperłączami (np. w Wikipedii wchodzenie do innych haseł z artykułu), cofanie się.
Ustawienia
Ustawienia i regulacja: tajnej liczby kalkulatora, szybkości przewijania, podświetlenia (możliwe całkowite wyłączenie), kontrastu.

Wyświetlanie: stanu baterii, informacji o karcie pamięci, informacji o pracy karty SIM i sile sygnału GSM.
Bateria
Bateria na co najmniej 8 godzin działania. Ładowanie baterii kablem microUSB (ładowarki telefonów komórkowych, ładowanie z portu USB).
Wsparcie
Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Masz 14-dni na zapoznanie się z SecretCalc i podjęcie decyzji. Jeśli uznasz, że nie sprawdzi się to otrzymasz zwrot pieniędzy.

Do tego pełne wsparcie i pomoc specjalisty przez 24-miesiące. Zwykle otrzymasz odpowiedź od razu (telefon) lub w ciągu kilku godzin (e-mail, formularz kontaktowy).

W tym pomoc w rozwiązywaniu zadań których nie ma w zbiorze – wystarczy, że wyślesz mi zdjęcie zadania (MMS, e-mail lub formularz kontaktowy) a pokaże Ci jak je wprowadzić i rozwiązać.
Oprogramowanie
Możliwość aktualizacji oprogramowania z pliku udostępnionego na stronie lub przesłanego Ci poprzez e-mail. Nowsze wersje oprogramowania mogą zawierać nowe funkcje, usprawnienia i poprawki.

Dla przykładu w sytuacji niekompatybilnej zmiany interfejsu komunikacji do WolframAlpha lub Wikipedii problem zostanie rozwiązany poprzez aktualizację oprogramowania. Wszystko to bez potrzeby fizycznego odsyłania urządzenia.

Specyfikacja techniczna:

Obudowa:kalkulator prosty w kolorze czarnym, grafitowym lub szarym
(wybrany kolor można przesłać w dodatkowych informacjach)
Stan:nowy, folia na wyświetlaczu
Wymiary:mniej niż 14cm x 13cm x 1.5cm
Waga:mniej niż 180g
Łączność:GSM 850/900/1800/1900 MHz
obsługa wszystkich sieci w Polsce i za granicą
profesjonalnie zestrojona wbudowana antena zapewniająca znakomity zasięg i przepustowość
Złącza:widoczne tylko po zdjęciu przykręcanej klapki z tyłu obudowy:
microSD
nanoSIM
microUSB
odporność na wyładowania elektrostatyczne
Bateria:1500mAh Li-Ion 3.7V
co najmniej 8 godzin działania
Ładowanie:ładowanie kablem microUSB
diody sygnalizujące stan ładowania

Kupując SecretCalc otrzymujesz:

 1. SecretCalc dostarczony na wskazany adres wybranym sposobem dostawy lub odebrany osobiście w Warszawie.
 2. Szybką kartę pamięci microSD, czytnik kart USB i adapter SD. Na karcie będzie już wgrana gotowa ściągawka z składnią WolframAlpha oraz przykładowa treść z obrazkami utworzona za pomocą Kreatora.
 3. Zestaw zapasowych śrubek do klapki z tyłu kalkulatora (na wypadek zgubienia).
 4. Dostęp do Kreatora Treści w którym:
  1. stworzysz własny tekst, z możliwością: wyboru czcionki, załączania obrazków i hiperłącz do innych stron,
  2. jest podgląd na bieżąco utworzonej treści na ekranie kalkulatora, bez konieczności co chwilę zgrywania treści na urządzeniu aby sprawdzić jak wygląda,
  3. utworzoną treść wraz z obrazkami pobiera się w archiwum .zip które wystarczy rozpakować na karcie pamięci.
 5. Dostęp do działu Private forum gdzie:
  1. otrzymasz dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania w których są wydawane nowe funkcje, usprawnienia i poprawki,
  2. znajdują się dokładne instrukcje w języku polskim krok-po-kroku wraz z obrazkami, opisy wszystkich ustawień:
   1. Kalkulator prosty
    • Wyjście z kalkulatora
    • Powrót do kalkulatora
   2. Sterowanie i nawigacja – poruszanie się, wyszukiwanie
    • Wyświetlanie pomocnego opisu klawiszy obok
    • Przewijanie w górę/dół, w górę/dół szybko, w lewo/prawo, wchodzenie w odnośniki, cofanie się
    • Wyszukiwanie tekstu
   3. Sterowanie i nawigacja – wprowadzanie znaków
    • Klawiatura tekstowa, numeryczna, znaków specjalnych, skrótów WolframAlpha
    • Przesuwanie kursora w lewo/prawo, na początek/koniec, kasowanie tekstu
    • Jednorazowe wprowadzenie znaku z drugiego rodzaju klawiatury
    • Zmiana rodzaju klawiatury
    • Jednorazowe wprowadzenie znaku z klawiatury znaków specjalnych
    • Klawiatura skrótów WolframAlpha
    • Polskie znaki diakrytyczne
   4. Zapytania WolframAlpha
    • Konfiguracja
    • Wprowadzanie równań i problemów
    • Rozwijanie szczegółów
   5. WolframAlpha – składnia
    • Składnia – poziom podstawowy
    • Składnia – poziom rozszerzony
    • Więcej przykładów
   6. WolframAlpha – matematyka – katalog zadań
    • Katalog pogrupowanych zadań maturalnych z matematyki: potęga, pierwiastek, logarytm, przedział, punkt, odcinek, prosta równoległa, prosta prostopadła, ciąg arytmetyczny, ciąg geometryczny, kąt, trygonometria, średnia, mediana, rozwiąż równanie, rozwiąż nierówność, wartość bezwzględna, podzielność wielomianu, granica
   7. WolframAlpha – matematyka – podstawowa – Matura 2021
    • 23 zadania z matury 2021 z matematyki podstawowej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   8. WolframAlpha – matematyka – podstawowa – Matura 2020
    • 21 zadań z matury 2020 z matematyki podstawowej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   9. WolframAlpha – matematyka – podstawowa – Matura 2019
    • 16 zadań z matury 2019 z matematyki podstawowej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   10. WolframAlpha – matematyka – podstawowa – Matura 2018
    • 17 zadań z matury 2018 z matematyki podstawowej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   11. WolframAlpha – matematyka – podstawowa – Matura 2017
    • 18 zadań z matury 2017 z matematyki podstawowej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   12. WolframAlpha – matematyka – podstawowa – Matura 2016
    • 17 zadań z matury 2016 z matematyki podstawowej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   13. WolframAlpha – matematyka – podstawowa – Matura 2015
    • 17 zadań z matury 2015 z matematyki podstawowej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   14. WolframAlpha – matematyka – rozszerzona – Matura 2021
    • 8 zadań z matury 2021 z matematyki rozszerzonej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   15. WolframAlpha – matematyka – rozszerzona – Matura 2020 i 2019
    • 10 zadań z matury 2020 i 2019 z matematyki rozszerzonej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   16. WolframAlpha – matematyka – rozszerzona – Matura 2018 i 2017
    • 8 zadań z matury 2018 i 2017 z matematyki rozszerzonej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   17. WolframAlpha – matematyka – rozszerzona – Matura 2016 i 2015
    • 10 zadań z matury 2016 i 2015 z matematyki rozszerzonej: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   18. WolframAlpha – matematyka – inne nadesłane zadania
    • 32 inne nadesłane zadania do rozwiązania: zdjęcie zadania, jak je wprowadzić i dlaczego, zdjęcie ekranu kalkulatora z odpowiedzią lub rozwiązaniem krok-po-kroku do przepisania
   19. Zapytania Wikipedia
    • Konfiguracja
    • Wprowadzanie fraz
    • Wybór artykułów
    • Podążanie za odnośnikami
   20. Translator
    • Wybór języka
    • Tłumaczenie
   21. Komunikator SMS
    • Lista wątków
    • Pisanie i notyfikacja o nadchodzącej wiadomości
    • Lista kontaktów
   22. Własne treści na karcie pamięci – tworzenie, przeglądanie
    • Nazwa
    • Tekst i formatowanie
    • Podgląd bieżącej treści na ekranie kalkulatora
    • Zapisywanie plików na kartę pamięci
    • Import, obróbka i wstawianie w tekst obrazków
    • Edycja
    • Łącza do innych treści
    • Nazwy plików i katalogów na karcie pamięci
    • Otwieranie pliku lub katalogu
   23. Menu ustawień
    • Interfejs
    • Bateria
    • Ustawienia ekranu
    • Karta pamięci
    • Ustawienia modemu
    • Aktualizacja oprogramowania
    • Zapisanie ustawień
   24. Karta pamięci – obsługiwane karty i formatowanie
    • Obsługiwane karty pamięci
    • Formatowanie karty pamięci – Windows – Karty do 32GB
    • Formatowanie karty pamięci – Windows – Karty powyżej 32GB
    • Formatowanie karty pamięci – Mac OS X
    • Formatowanie karty pamięci – Linux
   25. Karta SIM – wybór karty, stan konta i doładowanie
    • Informacje ogólne
    • Wybór operatora do małych miejscowości lub wsi
    • Sprawdzenie lub doładowanie stanu konta
   26. Urządzenie
    • Włączanie i wyłączanie
    • Otwieranie i zamykanie klapki
    • Ładowanie baterii
   27. Aktualizacja oprogramowania
    • Informacje ogólne
    • Pliki do pobrania
    • Lista zmian
  3. masz możliwość wymiany z innymi użytkownikami gotowymi treściami, zgłaszania pytań, napotkanych problemów, sugestii.

Do kalkulatora będzie Ci jeszcze potrzebne:

 1. Do funkcji „WolframAlpha”, „Wikipedia”, „Google Translate” lub „SMS” karta SIM dowolnego operatora (nanoSIM).
 2. Ładowarka microUSB dowolnego telefonu komórkowego lub kabel microUSB (ładowanie z portu USB komputera).
 3. Mały śrubokręt krzyżakowy lub płaski do widocznej z tyłu kalkulatora śrubki w klapce.

Dołącz do wąskiego grona posiadaczy SecretCalc. Nie zwlekaj – oferta może zostać zakończona w dowolnym momencie lub po sprzedaniu ostatnich egzemplarzy.


SecretCalc jest chwilowo niedostępny z powodu braku dostawy komponentów elektronicznych.
Zostaw swój adres e-mail (i opcjonalnie telefon) a powiadomimy Cię niezwłocznie o ponownej dostępności urządzenia!

Powiadom mnie
Adres e-mail: *
Telefon do powiadomienia SMS:
 * - pola wymaganePrzedstawione treści oraz produkty służą wyłącznie pomocy w nauce. Nie służą ani nie zachęcają one do łamania prawa.
Kopiowanie przedstawionych treści oraz zdjęć jest zabronione.