Język:
SecretCalc - rewolucyjny kalkulator - Rejestracja

Rejestrując się na „SecretCalc - rewolucyjny kalkulator” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „SecretCalc - rewolucyjny kalkulator”. „SecretCalc - rewolucyjny kalkulator” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „SecretCalc - rewolucyjny kalkulator” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze. Zgadzasz się, że „SecretCalc - rewolucyjny kalkulator” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody.

Przedstawione treści oraz produkty służą wyłącznie pomocy w nauce. Nie służą ani nie zachęcają one do łamania prawa.
Kopiowanie przedstawionych treści oraz zdjęć jest zabronione.