SecretCalc - rewolucyjny kalkulator
https://spisuj.pl/

Przezroczysta ściąga
https://spisuj.pl/viewtopic.php?f=7&t=17
Strona 1 z 1

Autor:  admin [ 7 sty 2017, o 22:28 ]
Tytuł:  Przezroczysta ściąga

Wraz z wszelakim postępem rozwijają się również ściągi. Dziś już mało kto używa zwykłych zapisanych świstków papieru. Ale nawet najnowocześniejsze metody bazują na tych standardowych. Sposób zaprezentowany poniżej jest nowoczesną wersją klasycznej zgapy. 

Na komputerze przygotowujemy tekst, czy jakikolwiek materiał, który będzie nam potrzebny. Rozmiar i cała forma wedle własnego uznania, jednak jak wiadomo im mniejsze tym trudniejsze do wykrycia, a co za tym idzie lepsze. Po przygotowaniu, po prostu ją drukujemy... Nie byłoby w tym nic dziwnego i innowacyjnego, gdyby nie materiał, na jakim będziemy drukować. Otóż używamy do tego przeźroczystej folii. Można ją bez problemu dostać w większych sklepach papierniczych czy hipermarketach. 

Co to daje i jak się tego używa? 

Biały papier leżący na ławce bardzo rzuca się w oczy. Przeźroczysta folia wprost przeciwnie, szczególnie na ciemnej czy (tym lepiej!) popisanej ławce. Można ją po prostu położyć na blacie i niemal bezstresowo ściągać. Jeszcze trudniej ją zauważyć, gdy leży na czymś ciemnym, piórniku lub spodniach, ale wówczas mogą wystąpić problemy z odczytaniem.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/